Koncert z Anetą Sablik – gwiazdą RTL-u w BCK

with Brak komentarzy

22 października w Bielskim Centrum Kultury zagraliśmy wielki
koncert przebojów świata z gwiazdą RTL-u zwyciężczynią niemieckiego „Idola” – bielszczanką Anetą Sablik. Obok Anety i Włóczykijów w koncercie wystąpili także Saida i Sławomir Damek /choreograf Zespołu Włóczykije/ oraz gościnnie para tańca towarzyskiego: Paulina Gajny oraz Bartosz Garlicki.
Wystąpił również zespół pod kierownictwem Pawła Stępnia w składzie:

Paweł Stępień – instrumenty klawiszowe, flet
Piotr Stopka – gitara elektryczna
Jarek Mitoraj – gitara basowa
Darek Stępień – gitara akustyczna i instrumenty perkusyjne
Adrian Mitoraj – perkusja
Tomek Kinecki – instrumenty perkusyjne

Organizatorem widowiska była Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije”
Projekt został dofinansowany z budżetu Gminy Bielsko-Biała
Partnerem projektu była Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
W koncercie łączącym pokolenia każdy znalazł coś dla siebie. Było to widowisko złożone z przebojów o różnej stylistyce z ostatnich kilkudziesięciu lat. Piosenki stare i nowe: z repertuaru m.in. Tiny Turner, Michaela Jacksona, Glorii Estefan, Mariah Carey, Zespołu Queen, ABBY, Zespołu Simply Red, TOTO czy Maroon 5.Koncert był dużym widowiskiem multimedialnym z niepowtarzalną oprawą świetlną, muzyczną i choreograficzną oraz z udziałem profesjonalnych muzyków. Przygotowania wokalne, taneczne oraz instrumentalne trwały już od lipca.

Resztę zdjęć z tego wydarzenia znajdziesz w naszej galerii